eMareq: Pozerám si nové CP električiek. Sorry, ale tie anglické názvy ste si fakt mohli odpustiť. Vôbec sa mi to nepáči. Nech si označovač kráka čo chce, ale načo to prepánajána má byť na iMHD? Keby to bolo v anglickej mutácii stránky, tak nepoviem nič, ale toto... ?
? ?
PTI
Keď ste o tom odstavovaní cez noc pri LIDL-i tak fest začali uvažovať, tak asi tak, že po ukončení linky by prešiel na Hornádskej cez kanál, a odtiaľ by ho dieľňa bez závad odviezla na KVP-čko. Keď už absurdita, nech je dokonalá.