prečo by som sa mal sťažovať? Mne nevznikla žiadna ujma ?
Išlo mi len o to, že kvôli jednému ***, ktorý sa možno zle vyspal, ľudia povedia "čo tí šoféri vlastne chcú"...
Išlo mi len o to, že kvôli jednému ***, ktorý sa možno zle vyspal, ľudia povedia "čo tí šoféri vlastne chcú"...
? tak to aby som si kupil aspon 2 listky za 17 skk-- nazad zase... hmm 68 korun... no more, to kebyze ideme dvaja, bereme karu ne?
eMareq