Reakcia na: mišo #31559:
Myslím, že "Magori " by si mali urobiť poriadok s MČ. Najprv: nemať taký prepych - ako je 22 MČ (zredukovať najviac na 10). Lebo u nás ľudia nedozreli na takú formu demokracie, ktorú im poskytujeme. Rozmýšľajú veľmi lokál-patriotický: t.j. dobré je to, čo je dobré pre našu MČ. Keďže si Mesto zobralo veľa právomocí na seba (ktoré zobralo MČ), malo by aj situáciu s novým LV rázne vyriešiť. MHD si objednáva Mesto u DP, tak nech rozhodne, lebo nové LV tu tak skoro nebude. ? ? ?
KVKV
...“Da sa tu vobec robit doprava??????“...
Takto asi fakt nie. Viem, máte to ťažké, ale je to z časti chyba vo Vašom prístupe a doslednosti presadzovania vlastných návrhov. Starostka NJ píše správne , že „tamtým ste vyhoveli a nám nie“,nerovnaký meter . Zobudila sa .
No čo s tým teraz ??? (presvedčte Knapíka alebo Filipka ,aby ju skludnili, poučili, vyhovorili jej to)