A ešte jedna pripomienka - nehovorme už o linkovom vedení MHD Košice, ale o linkovom vedení MHD pre 22 obcí mesta Košice. Je to oveľa výstižnejšie.
Je potrebné ale povedať, že sú starostovia a sú starostovia. Klobúk dole pred profesionálnym prístupom niektorých z nich (THC SÍDL, THC OB, KRÁ, DŽUN, POĽ, ŠAC).
Je potrebné ale povedať, že sú starostovia a sú starostovia. Klobúk dole pred profesionálnym prístupom niektorých z nich (THC SÍDL, THC OB, KRÁ, DŽUN, POĽ, ŠAC).
Spustenie petície predsa nemôže zase posunúť spustenie nového LV. Jedine, že by dovtedy stihla byť tá petícia natoľko úspešná, ako je to potrebné.
A 15. 8. 2008 v Poľove
KVKV
...“Da sa tu vobec robit doprava??????“...
Takto asi fakt nie. Viem, máte to ťažké, ale je to z časti chyba vo Vašom prístupe a doslednosti presadzovania vlastných návrhov. Starostka NJ píše správne , že „tamtým ste vyhoveli a nám nie“,nerovnaký meter . Zobudila sa .
No čo s tým teraz ??? (presvedčte Knapíka alebo Filipka ,aby ju skludnili, poučili, vyhovorili jej to)