Dufam ze klbaky zostanu na L18. Vsak v spicke ani tie kapacitne nepostacuju.
A mohla by nastat jedna zmena: na lingov by namiesto L18 zachadzala L32.
A mohla by nastat jedna zmena: na lingov by namiesto L18 zachadzala L32.
. To je tu z yMhd.sk
eMareq
Opat dalsia kuriozita z MHD v KE. na L29 o 16.08 z Vodarenskej -> Kavecany sla 5237, zaujimavy bol udaj o pasme: pasmo 13, heh lenze to nebolo vsetko. Vnutorny informacny panel ukazoval pasmo 513 (DP by si mal rozsirit display a viac sedemsegmentoviek, aby sa im tam tie nezmyselne cifry pomestili