caves kamarati.... no, tak som zvedavy, co kladneho prinesie dopravny podnik v najblizsom case.... som veeelmi zvedavy na linkove vedenie, ci to bude nejaky shit typu, toto nechame, toto skracime, tomu prehodzime cisla, toto nebudze.... alebo bude ,mat to lv nejaky racionalny a radikalne zmeneny charakter, comu ja osobne neverim, ale som zvedavy.
no, tiez som zvedavy na reko elektriciek v buducom roku, bol by som rad, keby sa myslelo na nejaku unifikovanost, ne ze v jednej budu stare stolicky, v druhej nove, tretia bude mat take celo, dalsia inaksie... a tiez kebyze sa ozaj spravil nejaky model nateru, jednotneho....+ nejaka schopna udrzba tych np ktciek.
a tiez by niekto mohol ist tam , skade dosiel em test a reklamovat to.... ak sa nemylim nieje to spolahlivy system, a myslim ze dpmk ma pravo na reklamaciu,alebo sa mylim? bud to pojde ako ma, alebo nech si to beru, nech vratia love a moze sa kupit nieco serioznajsie..
no, tak drzim palce....
zatim
no, tiez som zvedavy na reko elektriciek v buducom roku, bol by som rad, keby sa myslelo na nejaku unifikovanost, ne ze v jednej budu stare stolicky, v druhej nove, tretia bude mat take celo, dalsia inaksie... a tiez kebyze sa ozaj spravil nejaky model nateru, jednotneho....+ nejaka schopna udrzba tych np ktciek.
a tiez by niekto mohol ist tam , skade dosiel em test a reklamovat to.... ak sa nemylim nieje to spolahlivy system, a myslim ze dpmk ma pravo na reklamaciu,alebo sa mylim? bud to pojde ako ma, alebo nech si to beru, nech vratia love a moze sa kupit nieco serioznajsie..
no, tak drzim palce....
zatim
LC
BTW> ta farba na TEDOMoch teda ta zelena je stale priserna aj ked su zaprasene od zimy ?
-ale dolezitejsia vec ma ohladom Tedomu napadla je toto co mam dorazilo do KE model na rok 2008? Podla webu vyrobcu asi nie! Takze tie co dorazia po novom roku budu ake teda???