Dlho a nenapísal som nič také, s čím by sa nedalo súhlasiť, len treba poriadne čítať. K druhej otázke, ECTS sa primárne inštaluje na medzinárodné koridory a keďže nás všetky míňajú a ŽSR šetria kde sa dá, tak pochybujem, že ECTS niekedy dotiahnu vôbec do Košíc v tomto storočí. A to sa bavíme len o 120+180...

S499.1023
Integrácia R na Benešov bola spôsobená Arrivou.
Navrhuješ teda zákaz nástupu do 3xx liniek na území Prahy? Rozumieš slovu integrácia?