Dlho a nenapísal som nič také, s čím by sa nedalo súhlasiť, len treba poriadne čítať. K druhej otázke, ECTS sa primárne inštaluje na medzinárodné koridory a keďže nás všetky míňajú a ŽSR šetria kde sa dá, tak pochybujem, že ECTS niekedy dotiahnu vôbec do Košíc v tomto storočí. A to sa bavíme len o 120+180...

monoblok
-ECTS sa moze instalovat ale 99% vlakov na nom nejazdi resp funkcne to ma len par masin
-preco nie je Arriva integrovana do PID? Opat je to komplikacia, ze nieco intergovane je a ine nie, kto to nepouziva pravidelne, tak len musi zistovat a pravidleny tiez, pokial mu ide Arriva.
-nenavrhujem zakaz nastupu do 3XX, len hovorim, ze nemaju nahradzat bezne linky pre cestujucich v ramci Prahy.
-KVKV- ja v Prahe zijem, takze prehlad mam lepsi ako S499 alebo ty, pokial mas papierovy listok tak sa pasmo P pocita za 2, takze Praha 4 pasma (2xP,0B) pokial mas litacku, tak Praha ma 3 pasma (P,0,B)- tyka sa ciest mimo Prahu