Reakcia na: Dispecer #9326:
Mlynska je dostatocne siroka. Vtedy sa zrejme uvazovalo o vybudovani jednokolajky takze z priestorom problem nebol. V tych casoch neexistovala spievajuca fontana, pomedzi dom a urbanovu vezu by sa uz dajako prepchali
KVKV
/Košický patriotizmus je sice pekná vec, ale treba trochu cestovať aspoň po Európe s otvorenými očami, dnes sú velké možnosti , nestojí to vela a dotvorí to názor a reálny pohľad na Košice a Slovensko/