Reakcia na: Dispecer #9326:
Mlynska je dostatocne siroka. Vtedy sa zrejme uvazovalo o vybudovani jednokolajky takze z priestorom problem nebol. V tych casoch neexistovala spievajuca fontana, pomedzi dom a urbanovu vezu by sa uz dajako prepchali
KVKV
Prevádzanie roznych nepovolených a neodborných úprav na elektrovýzbroji je trvale prežívajúci šlendrián v dpmk, mnohokrát tolerovaný alebo podporovaný dielenským personálom !!!
Vítajte na balkáne !