Reakcia na: LABTEC #8186:
Toto sa vidí každý deň už od piatku cca ? ... asi mám také šťastie ? ...
Opravené je to tu: https://docs.google.com/open?id=0BxUWyIJ63zl5T201U1RmYkRrbUk
, ale električky nemajú zastávku Pereš, vodojem


Dispecer
http://www.nasa.sk/web/index.php?option=com_content&view=article&id=8485:beseda-dpmk-vs-odborari&catid=38:o-veciach-verejnych&Itemid=68
TV Naša: O veciach verejných - DPMK vs. odborári