Reakcia na: LABTEC #8186:
Toto sa vidí každý deň už od piatku cca ? ... asi mám také šťastie ? ...
Opravené je to tu: https://docs.google.com/open?id=0BxUWyIJ63zl5T201U1RmYkRrbUk
, ale električky nemajú zastávku Pereš, vodojem


eMareq
http://kosice.korzar.sme.sk/c/6345020/na-kosickom-panelaku-vyrastu-tri-drevenice.html
"Nie je to žiadny donquichotský projekt, ale stojí za ním napríklad aj vedenie EHMK a podporu projektu vyjadrila aj Slovenská národná galéria.“"
Už som sa zľakol, že vedenie €HMK stojí v tomto bokom. To by bolo ozaj prekvapenie...
"Nadviazať nejaký dialóg a klásť otázky." Skúsim položiť jednu jedinú: Autor je OK?
Predám 3 izbový, prerobený byt v OV s loggiou a vlastnou stodolou na streche. Zn. možnosť chovu dobytku a hydiny.
A tie ošarpané panely tomu dodávajú ozaj punc.