Reakcia na: LABTEC #8186:
Toto sa vidí každý deň už od piatku cca ? ... asi mám také šťastie ? ...
Opravené je to tu: https://docs.google.com/open?id=0BxUWyIJ63zl5T201U1RmYkRrbUk
, ale električky nemajú zastávku Pereš, vodojem
Adamcool
https://docs.google.com/open?id=0BxUWyIJ63zl5ZWVpb0pXUERBaDA
Aj keď by som prijal už oficiálnu verziu tejto mapy ? prípadne aj mapu s názvom Vývoj električkových tratí