Reakcia na: Nodes #5658:
...dobre ale musíš uznať, že niektoré slová znejú v spisovnej slovenčine veľmi divne...-> Garáže autobusom, vozovne električkám!... ?
ilustračný materiál:
http://www.ulozisko.sk/obrazky/316128/GARAZE.jpg
http://www.ulozisko.sk/obrazky/316129/DO_VOZOVNE.jpg
?
5
Mojsej smúti: Kamoša mi zabila električka!
Dopraváci: Je to lož!
http://www.cas.sk/clanok/176803/mojsej-smuti-kamosa-mi-zabila-elektricka-dopravaci-je-to-loz.html