Reakcia na: Nodes #5658:
...dobre ale musíš uznať, že niektoré slová znejú v spisovnej slovenčine veľmi divne...-> Garáže autobusom, vozovne električkám!... ?
ilustračný materiál:
http://www.ulozisko.sk/obrazky/316128/GARAZE.jpg
http://www.ulozisko.sk/obrazky/316129/DO_VOZOVNE.jpg
?
COMFORT
O rekordnej dĺžke viet v updatoch už viem ale o tom, že sa už písal raz v dejinách rok 20009, tak to teda nie. ?