Reakcia na: Nodes #5658:
...dobre ale musíš uznať, že niektoré slová znejú v spisovnej slovenčine veľmi divne...-> Garáže autobusom, vozovne električkám!... ?
ilustračný materiál:
http://www.ulozisko.sk/obrazky/316128/GARAZE.jpg
http://www.ulozisko.sk/obrazky/316129/DO_VOZOVNE.jpg
?
RDZ 50
Vozovňa: VŠA
...som si myslel, že len jednu máme vozovňu, a to voz Bard... ?