Reakcia na: veteran #10984:
Aj dvere zamŕzajúDnes vário #801 na linke 3 na stanici nechcela otvoriť zadné dvere takže sa len tak trošku pootvorili ale ľudia sa tamaď nedostali
Dnes o 17:15 na stanici #4710 chcela na linke 57 odísť k študenskím domovom Ale zadné dvere sa rozhodli inak a do 17:45 sa tam zasekla a potom dajakím zázrakom sa zrazu dvere sami zatvorili a autobus sa šiel zaradiť za #4737 na odstavnú kolaj
mi.v
Je za tým norma? Projektovanie? Nepružné pochopenie noriem? Inými slovami, dalo by sa to pri rovnakej STN naprojektovať aj inak? Alebo jednoducho normy v ČR (ČSN) umožňujú iné projektovanie ako STN?