Autobus bude premávať z Vyšehradskej k Autobusovej stanici.
Od 1. mája 2017 bude zavedená nová autobusová linka z Petržalky, Vyšehradskej k Autobusovej stanici na Mlynských nivách, ktorá bude predĺženou verziou linky 95.
V úseku Vyšehradská - Farského bude obojsmerne obsluhovať rovnaké zastávky ako linka 95.
V predĺženom úseku pôjde okruhom ... - Bosákova - Most Apollo - Košická - Mlynské nivy - Karadžičova - Landererova - Most Apollo - Einsteinova - Jantárová cesta - ..., pričom zastaví na zastávkach:
smer Autobusová stanica | smer Vyšehradská |
---|---|
Mlynarovičova | Autobusová stanica |
Bosákova (ako linka 96) | Twin City (ako linka 88) |
Most Apollo | Panorama City (ako linka 88) |
Prístavná (ako linka 68) | Most Apollo |
Svätoplukova (ako linka 70) | |
Autobusová stanica |
Priebežná konečná zastávka Autobusová stanica bude na zastávke liniek 50 70 202 205 212 v smere do mesta.
Petto