https://kosice.korzar.sme.sk/c/20616764/desiatky-rusnovodicov-dali-vypovede-smeruju-k-sukromnikovi.html
"prisli ludia z vedenia a povedali ze nieco vymyslia" tato veta ma dost vydesila...
"prisli ludia z vedenia a povedali ze nieco vymyslia" tato veta ma dost vydesila...
Granite01
Okrem toho, ak sa tieto peniaze minuli, škoda plakať nad rozliatym mliekom. Z toho sa môžeme len poučiť.
Ostatné je všetko krásne, ale na to potrebuješ úplne novú krv vo vedení mesta aj tohto štátu. A to je otázka, či sa toho niekedy dožijeme.
Mimochodom, to čo charakterizuje toto mesto najlepšie, je ako sa urobila križovatka VSS a pritom sa nemyslelo na bicyklistov.
Dik za upresnenie, naozaj netto je také aké si písal.