Reakcia na: jt #59808:
Pán je neajký veľký suterén, keďže zákony sú akurát tak retroaktívne. ?

lebo z jej spravy taketo navrhy vyplivaju




takze povedzme prevazat pacienta v sanitke by mohol ... ale druhu noc ist mozno aj s manzelkou a malym dietatom nie ? lebo ma 23 a pol roka ??
Košičan
http://www.aktuality.sk/clanok/181867/zilina-pocas-dna-nebudu-premavat-autobusy/