Reply on: Košičan #59829:
K poslednému odseku. Vyhlášku pre cestnú dopravu sa mi nechce hľadať, takže ti spravím príklad v doprave na dráhe. Na kurze vodiča električky boli dvaja uchádzači s určitou zrakovou chybou, no stále vyhovujúcou na vydanie preukazu na vedenie električky. Po troch rokoch sa vyhláška novelizovala a jeden z nich prestal spĺňať zrakovú ostrosť ňou určenú, na čo sa prišlo na preventívnej prehliadke. Následne jednému z týchto dvoch bezpečnostný orgán preukaz odníme. Aký máš na to názor? Je ex vodič električky diskriminovaný? Podľa mňa nie. Nevidíš paralelu s mladým vodičom?

Košičan
http://www.aktuality.sk/clanok/181867/zilina-pocas-dna-nebudu-premavat-autobusy/