Reakcia na: Kari #48167:
podľa mojich pozorovaní (kedysi pravidelných, momentálne už len občasných) v smere z juhu 80% ľudí vystupuje aj tak na NO. A naopak, v rannej špičke tiež masy študentov idúcich do Barce nastupujú práve tam.Keď už nič, tak by sa aspoň odstránil súbeh L12 a L4 (Barca - juh - Hlavná pošta - Krajský úrad!), napr. vo večernom režime idú od Domu umenia na juh minútu po sebe a potom polhodinu nič.
Vladimír
Re #48147 Kari: Ako to teda spraviť inak?
Re #48155 Nodes: Áno, je to tak ako píšeš. Ale všimni si prosím, že TAKÉ ISTÉ intervaly na NO majú aj porovnateľné THC (zabezpečuje L10), pričom doslova donedávna mali v SN a dokonca aj v PD po 18. hodine iba polhodinový (!) interval. Aký je argument pre to, že z THC je potreba jazdiť na NO v SN každých 20 min. a z Jazera každých 10 minút? Nemal by byť rovnaký meter pre všetkých? Podotýkam, že hovoríme o dvoch MČ, ktoré sa môžu počtom obyvateľov porovnávať. Ja viem, že mi odpovieš, že nerovnosť treba odstrániť posilnením linky na THC a nie redukciou Jazera, no v predstihu odpovedám, že magistrát nepožiadal DPMK o láskyplné rozšírenie výkonov, ale o škrty v km. Žiaľ. A tak sa jednoducho hľadalo...