Reakcia na: scoo #48144:
Ja bývam na Kl. 40 /čau suseda ? /, každý deň som 4 roky chodil dole na Moskovskú na autobus a ani raz mi nenapadlo sťažovať sa, že sa musím prejsť. Problém by som teda videl niekde inde... Ale veď dočkaj, keď raz postavia obratisko dole pri vežiakoch, možno Ti tam bude končiť L18 /čo to bude po novom neviem/, nebudeš musieť toľko šlapať. ?

Sarko
Re #48155 Nodes: Ano, je to neprijemne pre Jazercanov, zvlast, ked obyvatelov tejto MC je vyse 25 tisic. Na 4. najludnatejsiu cast mesta je to dost slabe. Ked sa vsak nezacnu zvysovat vykony MHD alebo neostanu aspon na urovni za rok 2008, tak to uz bude z roka na rok len horsie a horsie.