Reply on: Kari #48167:
podľa mojich pozorovaní (kedysi pravidelných, momentálne už len občasných) v smere z juhu 80% ľudí vystupuje aj tak na NO. A naopak, v rannej špičke tiež masy študentov idúcich do Barce nastupujú práve tam.Keď už nič, tak by sa aspoň odstránil súbeh L12 a L4 (Barca - juh - Hlavná pošta - Krajský úrad!), napr. vo večernom režime idú od Domu umenia na juh minútu po sebe a potom polhodinu nič.
Sarko
Re #48155 Nodes: Ano, je to neprijemne pre Jazercanov, zvlast, ked obyvatelov tejto MC je vyse 25 tisic. Na 4. najludnatejsiu cast mesta je to dost slabe. Ked sa vsak nezacnu zvysovat vykony MHD alebo neostanu aspon na urovni za rok 2008, tak to uz bude z roka na rok len horsie a horsie.