Reply on: scoo #48144:
Ja bývam na Kl. 40 /čau suseda ? /, každý deň som 4 roky chodil dole na Moskovskú na autobus a ani raz mi nenapadlo sťažovať sa, že sa musím prejsť. Problém by som teda videl niekde inde... Ale veď dočkaj, keď raz postavia obratisko dole pri vežiakoch, možno Ti tam bude končiť L18 /čo to bude po novom neviem/, nebudeš musieť toľko šlapať. ?

Cathy