Reakcia na: Yogi616 #47289:
To je presne moja reč. Tí čo ma tu poznajú tak vedia že sa každý deň vyvážam na trolejbuse a keby sa dalo tak aj od rána do večera. Je to oveľa lepšie, ako ísť nejakým busom, v ktorom smrdí nafta a plyn ešte skôr ako naštartuje a neviem čo všetko
Nikoliatko
ja chápem všetkých vás čo nebývate na furči, že naozaj vidíte kopu trolejbusov a nechápete čo nám chýba, keď ich je fakt veľa ale vy si neviete asi ani predstaviť akou rýchlosťou to ide. nebudem riešiť aký je dôvod pomalej jazdy ale jednoducho je to pomalý spoj, veď nás pomaly peší chodci predbiehajú...
a len pre vašu informáciu furča nemá priemerný vek 150 rokov aby sme tu museli mať takúto opatrnú dopravu