Reakcia na: jt #47253:
takto nelogicky je od 2. 8. 2008 pomenovaná aj zastávka Tesco, Džungľa. To isté platí aj pre MÚ, KVP, pričom na Furči je to Darg. hrdinov, MÚ.
no lenže teraz je spor medzi furčou a thc ale kebyže sa zrušila tak sa pridá aj kvpčko a neviem neviem ako dlho by bola zrušená, šak by tých ujov a tety na dpmk ukameňovali už tri sídliská
Veď kedysi sa tak podobne otáčala L 103 - len o pár metrov južnejšie pri ČS Slovnaft a opačným smerom.
LUKYmhd
Ja som nenarážal konkretne na Teba. Viem ze s prestupmi to nie je vzdy take jednoduche sam prestupujem kazdy den. Ale neuznavam linky ktore maju riedke intervaly a ich trasa vedie cez polku Košic. (vid 52L). Preto som rad ze sa robia zmeny. Uvidime co to prinesie.