Reply on: TA #47279:
L18 z THC nikdy nedostane taky interval ako 71+72, trebalo by ju doplnit nejakou inou, napr. L12, ale s jednou malickostou... aby chodila cez mier na hlinkovej
no lenže teraz je spor medzi furčou a thc ale kebyže sa zrušila tak sa pridá aj kvpčko a neviem neviem ako dlho by bola zrušená, šak by tých ujov a tety na dpmk ukameňovali už tri sídliská
LUKYmhd
Ja som nenarážal konkretne na Teba. Viem ze s prestupmi to nie je vzdy take jednoduche sam prestupujem kazdy den. Ale neuznavam linky ktore maju riedke intervaly a ich trasa vedie cez polku Košic. (vid 52L). Preto som rad ze sa robia zmeny. Uvidime co to prinesie.