Reply on: jt #47269:
získala by som tým to, že obidve sídliská by mali túto linku(nebol by krik) a naviac, dalo by sa aj prestúpiť na túto linku pri tescu v prípade keby ten čas viac vyhovoval daným cestujúcim
no lenže teraz je spor medzi furčou a thc ale kebyže sa zrušila tak sa pridá aj kvpčko a neviem neviem ako dlho by bola zrušená, šak by tých ujov a tety na dpmk ukameňovali už tri sídliská
jt
Inak, neviem kto vymyslel názov zastávky "Motorest, Krásna", ale neviem ako to chápať. Buď to malo byť "Motorest Krásna", alebo "Krásna, motorest" (po vzore "Železníky, križovatka", či "VSS, križovatka"), ale nie takto.