Reply on: jt #47269:
získala by som tým to, že obidve sídliská by mali túto linku(nebol by krik) a naviac, dalo by sa aj prestúpiť na túto linku pri tescu v prípade keby ten čas viac vyhovoval daným cestujúcim
no lenže teraz je spor medzi furčou a thc ale kebyže sa zrušila tak sa pridá aj kvpčko a neviem neviem ako dlho by bola zrušená, šak by tých ujov a tety na dpmk ukameňovali už tri sídliská
Nikoliatko
ach jaj no ste ma nepochopili to je jedno tak by sa volali 18 (18Ť) a 38 (18DH) ale proste by boli takto dve linky na jeden smer a hotovo chcela som to len kvôli názornosti takto napísať