Reakcia na: Viko #4230:
Ja nie som smutný, len popisujem realitu. Dnes už neexistuje ani minimálna snaha niečo v Bratislave vybudovať okrem Potemkinových dedín. Okrem snahy sa úplne vytratila aj schopnosť.
Zaplať mestským zamestnancom dôstojnú mzdu a nech si svoje bývanie zabezpečujú sami na voľnom trhu z tej dôstojnej mzdy.
Viliam22
https://tvnoviny.sk/domace/clanok/1024378-video-lietali-paeste-aj-barly-pri-zoo-v-bratislave-sa-pobili-dvaja-vodici-po-chvili-sa-pridali-aj-zeny