Reakcia na: Ike #4227:
Som zvedavý, s čím príde Strýko Fester, keď ohlási kandidatúru. Ak bude mať aspoň spolovice rozumný program v oblasti dopravy, tak mu to hodím.
Zaplať mestským zamestnancom dôstojnú mzdu a nech si svoje bývanie zabezpečujú sami na voľnom trhu z tej dôstojnej mzdy.
Ike
Ale pripravil plán Bratislava, kde deklaroval, čo ide robiť a minimálne prvé obdobie to vyzeralo, že ho aj odpočtuje. Bez hejtu. Proste ak ma zvolíte, toto konkrétne podrobne vyčíslene budem robiť. Deal? A ľudia mu dali deal.
Čo ponúkli protikandidáti okrem hejtu na Valla? Čo ponúka taký Winkler? Čahojová? A čo ten zúfalec Heredoš? Tí keď náhodou vyhrajú, tak budú pozerať ako rybičky na konci filmu Hľadá sa Nemo.
Skôr mám pocit, že si pri tom triednom boji nepostrehol 1989. rok.