Reakcia na: 3pa3ck3 #4222:
Asi 20 kusov majú ešte v stave. Jazdia najmä v okolí Viedne. Mimoriadne zriedkavo sa objavia aj inde.
Zaplať mestským zamestnancom dôstojnú mzdu a nech si svoje bývanie zabezpečujú sami na voľnom trhu z tej dôstojnej mzdy.
Takže to bude vlastne detský oddiel do 12 rokov.
S499.1023