Akýkoľvek názor môžeme mať na p. Aufrichtovú, toto napísala dobre: https://www.aktuality.sk/clanok/0jflm2U/bratislavska-realita-je-zalostna-magistrat-to-vsak-prezentuje-ako-uspech-nazor-zuzany-aufrichtovej/
). My by sme mohli navysit kapacitu, mame nedostatok klbovych aubusov, oni by si uzili po dlhom case trolejbusy a nase 31tr by tolko nestali, predsa len to neprospieva. Da sa vybavit takato docasna vymena tak na rok? Staci par vozov, nemusia byt vsetky a nemusi byt uplne 50 na 50. Prijmu to aj Kosice? Prijmeme to hlavne my?
Ma178rek
Akože máme nadstav vozidiel a aj budeme mať keď sa spojazdniť trať v Mlynskej Doline ale kolko sa denne vypraví vozov na 32, odhadom 10? + 4-5 na Dlhé Diely...
Zase nebudú mať 30TrDg využitie