Ak chcú postaviť nemocnicu vo Vajnoroch, mali by aj vážne uväzovať, o predĺžení elektricky zatiaľ aspoň z Rače. Ak sa ide po existujúcich cestách je to nejaký 3,5 km od konečnej po cudzineckú políciu. Ak by sa išlo krížom je to ešte menej
https://dennikn.sk/4607959/nova-bratislavska-nemocnica-bude-vo-vajnoroch-postavi-ju-kalinak-a-volat-sa-bude-po-stefanikovi/
si
to co hovoris ty je ze lokalita nema zrovna dobre napojenie na verejnu dopravnu infrastrukturu, co je pravda, avsak ono to suvisi s tym ze tam v sucasnosti ani ziaden relevantny dopyt na to nie je a tak by to bolo v podstate len plytvanie zdrojmi a (pri zastavovani R vlakov na menovanych staniciach) aj zaroven zdrzovanie 99.5% cestujucich....
a je jedno kde "na zelenej luke" by nieco taketo vyrastlo, vsade by to znamenalo potrebu riesit aj verejnu dopravu
(a za mna je skoda, ze sa razcochy nechali schatrat a nasledne zburat, kedze to bolo uz vo vcelku slusnom stave rozpracovanosti; avsak aj tu by to znamenalo opat potrebu doplnenia obsluhy VHD)