Reakcia na: Ma178rek #3136:
tu zmena, tam zmena, to ze ti pride spoj pravidelne na zastavku neskor pokial jazdi dost vasto ti bude asi jedno, ale ze ak sa chce vodic stihnut vymocit tak musi porusovat dopravne predpisy aby to stihol a pri tom nezmeskal odjazd na dalsie kolo je trosku problem....


Viko
Súhlasím, pre dospelých má východ BA isto zmysel, ale pri deťoch je podľa mňa jasný rozpor medzi ťažšími celoslovenskými prípadmi, ktoré idú ďaleko tak či tak, a medzi bežnými prípadmi zo západu, ktorým odsunieme starostlivosť o vyše desať kilometrov. Z tohto pohľadu boli Rázsochy omnoho lepšia lokalita.