Elektroscam uspel aj v Leviciach. Podľa TV Markíza putuje elektrický Nissan mestskej polície na šrotovisko. 
V službe od roku 2019, najazdil 190000, nová batéria by stála 18000.

V službe od roku 2019, najazdil 190000, nová batéria by stála 18000.
upravovač fotiek
https://www.bratislavskenoviny.sk/policia/84346-video-policajti-pokutovali-vodicov-na-priecesti-na-ivanskej-ceste-vyvolali-nesuhlasne-reakcie
O vodičoch Boltu si myslím svoje. V živote by som do automobilu označeného BOLT nenastúpil.