Reakcia na: si #3126:
Dobre, a z Kysúc do Vajnor pôjdeš ako? Vlakom na hlavnú a zas cez pol mesta s iks prestupmi späť? Alebo sa zavedie aspoň z Vinohradov nejaká prípojná linka? Alebo bude nová rýchliková stanica Rača a nová rýchliková stanica Vajnory?
upravovač fotiek
https://www.bratislavskenoviny.sk/policia/84346-video-policajti-pokutovali-vodicov-na-priecesti-na-ivanskej-ceste-vyvolali-nesuhlasne-reakcie
O vodičoch Boltu si myslím svoje. V živote by som do automobilu označeného BOLT nenastúpil.