Reakcia na: Ecomat #2933:
Tak ale ked tam jazdi vacsina rychlejsie a nic sa nedeje (ziadne hromadne nehody ani umrtia), tak preco by to tam nemohlo byt aj oficialne? Vsak na zapade sa na mnohych miestach bezne robi meranie ako vodici jazdia a nastavi sa ak si dobre pamatam 85 percentil. A napriklad na Mokrohajskej je az 1 prechod a aj to so semaforom.Ako na Prazskej a Brnianskej to este ako-tak pochopim (aj ked mam urcite vyhrady ale predsa tam byvaju ludia pri ceste), ale od Harmincovej-Lamacskej po Lamacska-Cesta na Cerveny most nevidim dovod, aby nemohla byt 70tka.

.

Petto