Reakcia na: vetesnik #2932:
medzi vychodnym a vajnorami bola 80 (nie 70) a obvzlast v zime je tam ta 50 uplna zbytocnost (v letnych mesiacoch tam predsalen mozes obcas stretnut nejakeho cyklistu)
Aj keď sa to nebude mnohým páčiť. Znova napíšem, chaotický, neprehľadný, stiesnený, nedôstojný, odporný projekt chránenej dielne.

MatejBA
Ako na Prazskej a Brnianskej to este ako-tak pochopim (aj ked mam urcite vyhrady ale predsa tam byvaju ludia pri ceste), ale od Harmincovej-Lamacskej po Lamacska-Cesta na Cerveny most nevidim dovod, aby nemohla byt 70tka.