Na tom magistráte ozaj fetujú. 


Ak budete mať cestu, tak si pozrite ako je urobený odbočovací pruh do "Zwirnu" z Košickej, v smere od križovatky s Mlynskými Nivami.


Nemohol som odfotiť, ale je to zatiaľ absolútny strop.
Vodiči 68 už vedia.
Ako toto môže prejsť cez policajtov, nechápem. Podozrivá Sekta tam musí mať cez Hamrana svojho človeka.



Ak budete mať cestu, tak si pozrite ako je urobený odbočovací pruh do "Zwirnu" z Košickej, v smere od križovatky s Mlynskými Nivami.



Nemohol som odfotiť, ale je to zatiaľ absolútny strop.
Vodiči 68 už vedia.Ako toto môže prejsť cez policajtov, nechápem. Podozrivá Sekta tam musí mať cez Hamrana svojho človeka.
zakaznik
Žeby mal zhotoviteľ nesprávne meradlá, a osadil obrubník zasahujúci do jazdného pruhu v rozpore s výkresom?
Samozrejme, že za to môže Vallo. Magistrát ovládli extrémisti a nekompententní "umelci". Pokiaľ len kreslili kruhy na Kamennom námestí, tak to ešte nevadilo, ale tu už ide o bezpečnosť cestnej premávky.
---
Minimálne by mal byť obrubník okamžite označený prenosným dopravným značením, ak tvorí prekážku v jazdnom pruhu.