Reakcia na: 3pa3ck3 #2190:
Iste, CeloKomunisti majú ambíciu mikromanažovať úplne všetko, od zakrivenia banánov až po to kam a ako ísť na výlet.




Stačí tam ísť povedzme okolo 17-18 sa pozrieť, aký je chaos, autá blokujú koľajnice, chodcov na priechodoch... hoci teraz tam práve prebiehajú v práce, ale v dôsledku je to rovnaké - jeden pruh sa nemôže využívať a premávka nebude menšia len preto, že tam je menej pruhov...
gejza