Reakcia na: Viko #2155:
sancovej by sa buspruhy zisli, avsak tam by som videl vacsi potencial (aspon v jednom smere) cez zrusenie parkovania, v minulosti to uz takto vyuzivane (bus pruh) pokial viem aj bolo.... len to by sa opat zdvihla vlna nevole prave tych co tam byvaju 
na druhej strane, o kolko by si takouto upravou zrychlil verejnu dopravu ? videli by sme z toho aspon 1 minutu uspory v grafikone ? naopak spomalenie individualnej dopravy bez dostupnosti rychlej verejnej ti totiz len utlmi celkovu aktivitu v meste a presunie ju dakam inam (a samotnej ulici a jej obyvatelom by bolo urcite lepsie keby tam miesto aut mali nejaku restiku s terasou, park, ..., len vyznam toho v ramci mesta ako celku by pravdepodobne velmi velky nebol....
+ vies si predstavit ako by to vyzeralo po takejto uprave na uz aj dnes vcelku vytazenom jaskovom rade ?
KosiceMHD
Podla mna ucitelia maju vysoke platy, maju polroka volno (myslene prazdniny, vikendy a volne dni). Narozdiel od predavacov, vodicov MHD atd nemusia chodit cez vikendy do roboty. Odpracuju si tak 4 hodiny a dovi. To co je? Platy ucitelom idu aj z mojich dani, takze mam pravo sa na to vyjadrit. Radsej by som bol keby ta cast isla na nakup novych busov nez na zvysovanie platov ucitelom. Ak ucitelky chcu zarabat viac tak nech idu do inych sektorov, napriklad do biznisu a podnikania. Podnikatel je omnoho dolezitejsi pre spolocnost ako ucitelka. Podnikatel pracuje nad ramec svojho volna, ma uspechy, zatial co ucitelky odpracuju tak 5 hodin denne a su na tej istej pozicii.