Reakcia na: zakaznik #2032:
To platilo aj doteraz, nie? Zákon má vyššiu silu ako nejaká vyhláška. Či tam boli náhubky tiež riešené zákonom?Lebo toto bolo aj na Slovensku - vyhláška nútila ľudí nosiť náhubky, ale na protestoch zákon zakazuje zahaľovať si tvár. Čiže si musel porušiť jedno alebo druhé a logicky si mal dať prednosť tomu že dodržíš zákon.
Teda aspoň podľa platnej legislatívy.
. A cigarety + alkohol gratulujem, rakovine pluc a cirhoze pecene sa najskor vyhnes. Existuje este dalsich 5000 chorob, ktore ta mozu postihnut.
not.my.god