Reply on: not.my.god #2023:
Buď mám nejakú veľmi mylnú predstavu o tvojom veku, alebo mi uniká ako si môžeš "všímať" či ľudia narodení v 20. rokoch umierali keď mali 30-45 rokov. Títo ľudia totiž boli mŕtvi najneskôr v roku 1974. Ak teda nevychádzaš z nejakej štatistiky, čo nevychádzaš, lebo tie potvrdzujú presný opak.
. A cigarety + alkohol gratulujem, rakovine pluc a cirhoze pecene sa najskor vyhnes. Existuje este dalsich 5000 chorob, ktore ta mozu postihnut.
not.my.god