Existuje nejaké logické vysvetlenie prečo rýchliky z Bratislavy do Žiliny a nové REX-y do Trenčína stoja aj v Brestovanoch?
A čím viac v tomto mestskom modernom svete žijem, tak tým viac snívam o tom ísť žiť niekam, kde sa žije tak ako 20-30 rokov nazad.
ďakujem za skvelé zhodnotenie, konečne reálny pohľad
3pa3ck3
Linky na jednotlivé predpisy sú zosumarizované tu: https://dialnice.info/viewtopic.php?f=10&t=715&start=5700#p253361