Dobré piatkové ráno sa praje
https://www.youtube.com/watch?v=WfKUWvVCwvE
... klasika od klasikov ...
https://www.youtube.com/watch?v=WfKUWvVCwvE
... klasika od klasikov ...
ďakujem za skvelé zhodnotenie, konečne reálny pohľad
Toto ma rozosmialo rovnako ako keď som si raz prečítal, že "PHOslanec Berka"
Vôbec ma neprekvapuje, že reaguješ emocionálne miesto spochybnenia niektorého z bodov v článku.
not.my.god
Inak, čo som počul info tak na západe ešte nie je dosiahnutá ani istá zlomková úroveň elektromobility a už sú tam obmedzenia pre nabíjanie elektromobilov, kvôli kapacite sietí a čo znesú aký nápor. Nakoniec snáď pochopí aj ten blbec čo vedie (alebo viedol) Moskvu, že rušiť trolejbusy a nahrádzať ich elektrobusmi, kde za jeden trolejbus vyjazdia službu dva elektrobusy bola konina najhrubšieho rangu.