Co vravite na toto? Je to lepsie ako "Ideme vlakom" ? Vo vlakoch su enjake senzory, co zaznamenaju, ze moj mobil nastupil, alebo ako to funguje? Batozina sa kedya ako priklada? je to spolahlive (na slovensku samozrejme) ?
https://www.ta3.com/clanok/1035003/zelezniciari-spustaju-novu-aplikaciu-na-listky-ma-byt-jednoducha-rychla-a-pracovat-takmer-automaticky
https://www.ta3.com/clanok/1035003/zelezniciari-spustaju-novu-aplikaciu-na-listky-ma-byt-jednoducha-rychla-a-pracovat-takmer-automaticky
upravovač fotiek
Čisto teoreticky, neviem ako UA12 a Tr37 toto majú "v logike", keď hodíš reverz do nuly, tak by mali odpadnúť smerové stýkače. Otázka je, či by odpadli keď cez ne tečie veľký prúd. EDB by potom tiež nefungovala, ale mechanická brzda + kláty by mali ostať funkčné.