Reakcia na: ES499.0001 #3540:
V tomto dome, na poslednom podlaží úplne vpravo býval môj už nebohý strýko. Takže sa k nemu išlo jedným výťahom alebo po schodoch do prepojovacieho podlažia, peší prechod do "jeho" sekcie, ďalším výťahom do predposledného podlažia a pešo hore, keďže tam už výťah nechodil (mal tam strojovňu, rovno vedľa spálne. Fakt genitálny koncept.

si
comu tym prospejes ?
PS: vacsina tychto "nebytovych" priestorov ma obvykle vybudovane normalne socialky, napojenie na siete, ..... a skus to porovnat s polorozpadavajucim sa domom z nepalenych tehal, latrinou na dvore a studnou s fekalnou zatazou, ale "kolaudovanym" za cisara pana kedy to na obytny dom vsetky podmienky (aj spolu s chlievom vo dvore) splnalo a posudzuje sa ako obvykle podla casu kedy to bolo realizovane takze aj dnes to formalne je obytny dom.... hlavne ze papier znesie vsetko (PS: ked sa poznazis, zopar takychto reliktov najdes aj v katastri tohto mesta a niektore aj obyvane, aj ked vela ich uz nie je....)