Reakcia na: si #3536:
Ako tu už iní napísali, tak na tieto nebytové priestory nie je dimenzovaná niektorá infraštruktúra, kam patria parkovacie miesta. Je to podvod, ten kto si taký priestor kúpi sa vedome zúčastňuje na tom podvode, tak nesie následky.Staré barabizne s tým nič nemajú, boli stavané podľa iných noriem. Ale ne nemysliteľné, aby sa teraz porušovali pri novej výstavbe súčasné normy a ospravedlňovalo sa to tým, že predtým to bolo horšie. A je takisto nemysliteľné, aby sa porušovanie noriem dodatočne legalizovalo.
.
si
comu tym prospejes ?
PS: vacsina tychto "nebytovych" priestorov ma obvykle vybudovane normalne socialky, napojenie na siete, ..... a skus to porovnat s polorozpadavajucim sa domom z nepalenych tehal, latrinou na dvore a studnou s fekalnou zatazou, ale "kolaudovanym" za cisara pana kedy to na obytny dom vsetky podmienky (aj spolu s chlievom vo dvore) splnalo a posudzuje sa ako obvykle podla casu kedy to bolo realizovane takze aj dnes to formalne je obytny dom.... hlavne ze papier znesie vsetko (PS: ked sa poznazis, zopar takychto reliktov najdes aj v katastri tohto mesta a niektore aj obyvane, aj ked vela ich uz nie je....)