Reakcia na: Peon #276:
otvorenie skol (hlavne prvy stupen) je velmi dolezite, tie mensie deti nemas sancu doma (domaca vyiucba) naucit to co treba + doma sa rovnako tak nemaju ako ucit a trenovat socialne interakcie s inymi....zatvorene obchody su kravina, aj tam sa da lahsie riesit trasovanie ako napriklad v takej mhd keby sa chcelo (a mhd zakazana nie je)
a z toho co videl tak "sprisnenie" podmienok na utecenie z "ciernej" zony v podobe max 3000 hospitalizovanych (asi na celom slovensku dokopy) je tiez take... co ak bude 3001 pacientov kdesi pokope a vo zvysku krajiny bude minimum alebo nic, aj tak potrebujeme mat zablokovanu celu krajinu ?
7Hotel7
Adminom nefunguje funkcia ban? Mazanie e príspevkov očividne nepomáha to je problém zablokovať mu účet? A keď si vytvorí další tak ho treba zablokovať znovu. A treba ho blokovať stále. To že mu tu admini telerujú už 100. príspevok úplene odveci akože myslia že sa zmení a bude normálny?
No ja byť adminom by mal už dááávno ban na IP aj na účet aj na všetko čo je možné a dával by som ban stále. A ak admini nechcú aby toto fórum vyzeralo normálne a nie polovička príspevkov zmazaníých tak by mali urobiť tiež.